Przygotowanie przed wizytą

Pamiętaj, że na pierwszą wizytę musisz się trochę przygotować, mianowicie analiza składu ciała lubi przekłamać wyniki – to jednak tylko maszyna, nie daj jej szansy popełnić błędu.

W tym celu sugeruję nie spożywać posiłków (3 godziny) przed wizytą oraz nie pić płynów (1 godzinę) przed wizytą. Aktywność fizyczna nie jest wskazania w dniu analizy składu ciała, jak również w dniu poprzedzającym w godzinach wieczornych. 

Zapisuj się zawsze o podobnych godzinach oczywiście na wizyty, na których wykonujemy analizę składu ciała, pamiętaj również o nie wykonywaniu aktywności fizycznej przed analizą oraz co ważne dla kobiet warto ominąć ważenie w dniach menstruacyjnych.

Dodatkowo zastanów się co lubisz, czego nie lubisz, po czym czujesz się dobrze, a po czym źle, to na pewno pomoże mi dopasować Twój plan jeszcze bardziej do Ciebie.

Ponadto jeżeli masz możliwość wykonania badań laboratoryjnych, to zachęcam do ich wykonania, napisałem je dla Ciebie w kolejności od najważniejszego, żeby każdy mógł coś wybrać.

Pamiętaj, że badania nie są kluczowe, ale obrazują Twój stan zdrowia i zawsze powtarzam, że samochód badamy raz do roku, Ty też możesz ustalić taką zasadę, aby regularnie monitorować swój stan zdrowia.

Sugerowane badania

Podstawowe

Morfologia
Glukoza
Insulina
Profil lipidowy
TSH
CRP
Kortyzol
Próby wątrobowe

Dla kobiet

Żelazo
Ferrytyna
Transferyna
fT3
fT4
aTPO
aTG 

Dla mężczyzn

Testosteron

fT3

fT4

Dla sportowców

Testosteron
Kortyzol
CK
fT3
fT4

Telefon

+48 696 630 355

Adres

Klinika MIĘDZYLESIE  

ul. Mrówcza 124  04-768 , Polska