O mnie

Cześć,
Nazywam się Rafał Wargocki.

Z wykształcenia jestem dietetykiem (SGGW), specjalizującym się w dietetyce sportowej.

Pasja do zdrowego odżywiania narodziła się już w latach młodzieńczych, kiedy jako zawodnik piłki nożnej zauważyłem jak duży wpływ na wydolność fizyczną ma nasze odżywianie, wtedy zrozumiałem, że dietetyka stanie się moją pasją.

Zdobywałem wiedzę w jednej
z najlepszych uczelni pod kątem dietetyki, oraz wielokrotnie uczestniczyłem w szkoleniach z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej.

Mam również przyjemność prowadzić warsztaty w klinice na oddziale kardiologicznym z zakresu zdrowego odżywiania oraz zmian nawyków żywieniowych.

Na co dzień pracuje w klinice ORPEA, gdzie znajduje się mój główny gabinet. Uwielbiam aktywność fizyczną oraz wszelkiego rodzaju sporty wytrzymałościowe, gdzie w grę wchodzi rywalizacja.  Aktywny tryb życia prowadziłem od zawsze, lecz przez ostatnie lata skupiałem się głównie na sportach walki, tak narodziła się pasja do współpracy z zawodnikami. Jeżeli masz problemy z gwałtowną redukcją masy ciała przed zawodami to chętnie Ci w tym pomogę. 

Prowadzę również osoby rekreacyjnie trenujące, bądź nie trenujące wcale, które mają trudności z prawidłowym żywieniem, problemy z gospodarką hormonalną oraz problemy metaboliczne.

Najważniejsze są chęci do zmian nawyków, więc jeżeli jesteś zdecydowan-a/ny i masz ochotę zmienić nawyki żywieniowe na stałe to zapraszam do kontaktu.

Telefon

+48 696 630 355

Adres

Klinika MIĘDZYLESIE  

ul. Mrówcza 124  04-768 , Polska